Otaczaj się pięknem

Otaczaj się pięknem

poniedziałek, 12 maja 2014

Kontakt Festiwal po raz drugi

Kiedy rok temu napisałam o Festiwalu Kontakt, wiele osób żałowało, że zbyt późno dowiedziało się o tej imprezie. Tym razem piszę o Kontakcie nie po, a przed, zatem macie szansę wziąć udział w tym świetnym, rodzinnym wydarzeniu.

Kontakt Festiwal to festiwal organizowany przez dwie bardzo fajne dziewczyny - Karolinę i Kingę, które mam przyjemność znać osobiście. To mamy, pełne pasji, z głowami przepełnionymi pomysłami. 
Tegoroczny Kontakt Festiwal ponownie odbędzie się w Sopocie, w Zatoce Sztuki. Zaczynamy już w najbliższy piątek 16.05. Piszę zaczynamy, ponieważ w tym roku prowadzę jedno ze spotkań, natomiast następnego dnia, wybieram się na zajęcia dla maluszków z moją córeczką.

Kontakt Festiwal- włącz świadome rodzicielstwo

"Kontakt Festiwal to przestrzeń stworzona przez Rodziców z myślą o Rodzicach, którzy chcą od życia więcej.

Kontakt to festiwal, podczas którego uczestnicy wspólnie poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania, wymienią się doświadczeniami w zakresie wychowania i naturalnego stylu bycia, zainspirują do rozwoju oraz odkrywania lepszej jakości życia i kontaktu – włączą świadome rodzicielstwo.
Naszym nadrzędnym celem jest inspirowanie i wspieranie rodziców, którzy poszukują odpowiedzi na wyzwania, jakie niesie ze sobą rodzicielstwo – rodziców, którzy pragną kroczyć własną drogą; stworzenie przestrzeni do pokazania i promowania rozwiązań kluczowych dla zrównoważonego rozwoju oraz propagowanie postaw i zachowań wpływających na podnoszenie jakości życia."
 (Źródło:http://kontaktfestiwal.pl/)

Tutaj znajdziecie relację video Kontakt Festiwalu 2013

A tu tegoroczny program.

 Organizatorki:)
(Zdjęcie źródło kontaktfestiwal.pl)
 
A jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób kształtować umiejętność nawiązania kontaktu i porozumiewania się z niemowlęciem? W jaki sposób lepiej poznać swoje dziecko? Jak wczuć się w jego rytm i tempo? Jak pogłębiać więź rodzic-dziecko? Jak uspokajać, wyciszać, koić ból i reagować na potrzeby małego dziecka? Jak pomóc mu bezpiecznie wejść w pędzący, pełen bodźców świat? Jak w naturalny i łagodny sposób stymulować rozwój nowo narodzonego dziecka? Zapraszam na spotkanie ze mną "Kontakt od początku - czyli krótki przewodnik po masażu Shantala"
W trakcie Festiwalu odbędą się Mamuszki- kiermasz eko i hand made.
Bądźcie z nami w Kontakcie!!

5 komentarzy:

 1. Festiwal zapowiada się super. Tylko czemu ja mam tak daleko :-(. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ostatnie zdjęcie wymiata! Śliczne jesteście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe, dziękujemy:) śmiech nam dobrze robi:)

   Usuń