Otaczaj się pięknem

Otaczaj się pięknem

wtorek, 28 stycznia 2014

Odwiedziny

Śnieg sypie, mąż w delegacji, siedzimy w domu, ale na nudę nie narzekamy.
Dziś odwiedziły nas dwie ciocie oraz mała koleżanka Mariki. Pogadałyśmy, powspominałyśmy, pośmiałyśmy się, było naprawdę bardzo miło.
A wspomniane wyżej ciocie to nie byle kto. Razem z Weroniką i Pauliną tworzymy Klub Rodzica i Malucha Ratatuj, czyli bezpłatne spotkania dla rodziców i dzieci do lat trzech. Przy okazji zapraszamy zainteresowanych;) 
Sama Weronika robi zresztą całą masę innych fajnych rzeczy. Razem z siostrą organizuje cykliczne spotkania Mama nigdy nie jest sama, prowadzi bloga i wyczarowuje cudne ubranka i maskotki dla dzieci. O samym spotkaniu "Mama nigdy nie jest sama" jeszcze napiszę, bo to naprawdę świetna inicjatywa. Ciocie przytargały ze sobą mimo śnieżycy kilka  własnoręcznie wykonanych prezentów, za które bardzo dziękujemy:)

7 komentarzy:

 1. Te bukiety z dziecięcych akcesoriów są po prostu cudne, bajeczne i magiczne :)) Uwielbiam je oglądać, czekam też tylko na okazję, zeby taki zobić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, to prezent zawsze trafiony w dziesiątkę:)

   Usuń
 2. Wspaniałe kobitki, a prezenty pomysłowe i chyba trafne, ja też koleżankom zawsze kupuje pieluchy bo to chyba największy wydatek :P Buziaki dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń