Otaczaj się pięknem

Otaczaj się pięknem

czwartek, 28 marca 2013

Portobello Road

Bardzo się cieszę, że mój poprzedni wpis tak bardzo się spodobał. Dziękuję za miłe słowa i wszelkie komentarze, odpowiadając na Wasze liczne zapytania: Portobello Market jest czynny cały rok,  jednak w sobotę jest najlepiej. Co jakiś czas w trakcie targu, odbywają się dodatkowe atrakcje i dlatego warto zaglądać na strony Portobello Market, tam też znajdziecie informacje jak i czym się dostać,  jest mapa, godziny otwarcia oraz wiele innych cennych informacji. A jeśli ktoś naprawdę pragnie wybrać się do Londynu na Portobello Market, polecam zabrać dużą walizkę, cierpliwego kompana (może się przydać w noszeniu zakupów) oraz sporo pieniędzy:)
Oprócz straganów, na głównej ulicy Portobello Market jest wiele ciekawych butików i kafejek, wszystko w ciekawym klimacie, warto zaglądać, bo atmosfera panuje w nich niesamowita.
 Kolejny post będzie bardziej świąteczny, a już po świętach pokażę dwa bardzo ciekawe miejsca, które udało mi się odwiedzić. Pierwsze niesamowicie zaskoczyło, zobaczycie co to znaczy dbałość o szczegóły, a drugie to taka moja podróż sentymentalna:)

10 komentarzy:

 1. Ekstra!

  Lubię takie klimaty!

  I winietka wiosenna na górze... ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wypadało zmienić baner, chociaż jak widzę co dzieje się za oknem, to wydaje mi się, ze zmiana była zbędna:)

   Usuń
 2. no kocham! piękne fotki i miejsce:) Wesołych Świąt!:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa, szerokiej drogi, chociaż wy pewnie już dawno na miejscu:) Wesołych Świąt:)

   Usuń
 3. Piękne zdjęcia ...
  Wesołych, Spokojnych i Szczęśliwych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo, wesołych Świąt!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekaw jestem czy doczekamy się takich rzeczy tutaj w kraju :-( Jedyna przechadzka jaką sobie ludzie fundują to z galerii do parkingu samochodowego…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może, być może w kwietniu w Sopocie odbędzie się Sopotello:)

   Usuń