Otaczaj się pięknem

Otaczaj się pięknem

niedziela, 23 października 2011

Akcja Torebka!!

Nawiązując do akcji Dagi i Ja pokazuję swoją torebkę. Jest to jedna z wielu jakie posiadam wybrałam akurat tę, ponieważ jest to mój najnowszy nabytek. Wszystkie moje torby są zazwyczaj duże, muszą bowiem pomieścić naprawdę sporo rzeczy, obecnie nie posiadam torby czarnej, a jak cofam się pamięcią wstecz to przypominam sobie może dwie torebki w tym właśnie kolorze. Nie lubię nudy, moim zdaniem torebka to taki fajny dodatek, który nie tylko jest praktyczny, ale może rozweselić i zmienić każde ubranie.
Staram się kupować torebki "inne", nie lubię gdy mija mnie osoba, która ma taką samą torbę jak ja, ta została kupiona w butiku, który bardzo lubię, są tam pojedyncze sztuki ubrań i dodatków takich jak paski, szale czy właśnie torebki.
Muszę przyznać, że zrobienie zdjęcia swojej torebce to wielkie wyzwanie i chyba nie potrafię tego robić, no trudno, jest jak jest, zresztą zobaczcie same:


4 komentarze:

 1. No i ta jest swietna! :) Jeszcze takiej nie widzialam, bardzo ciekawe te roznee kolorki.
  Chyba jest bardzo miekka..
  Dziekuje za wziecie udzial w zabawie! Zdjecia juz sa zarchiwowane. :)

  Do niedlugo! Pozdrawiam
  Dagi

  OdpowiedzUsuń
 2. Te kolory sprawiają, że pasuje mi do rożnych kurtek, płaszczy swetrów i szali, mogę szaleć z kolorami, a torba zawsze będzie z nimi grała:)

  OdpowiedzUsuń
 3. FAJNA! Bardzo mi do Ciebie pasuje :-)
  Uścisków moc :*

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna jest ta torebka! ja właśnie jestem na etapie poszukiwania i nic ciekawego nie mogę znaleźć...

  OdpowiedzUsuń